Apart Daire 3

Ana Sayfa Apart Daire 3

TV Market Klima

Apart Daire 3

Erdek konaklama olarak dört dörtlük dairelerimiz ve ilgili personelimiz ile misafirlerimize mükemmel düzeyde bir hizmet sunmaktayız. Özen ve titizlikle hazırlanan dairelerimiz modern, şık ve ferah bir perspektife sahiptir. Kısa zamanlı konaklama hizmetlerinde ev sıcaklığını aratmayacak özellikleri olan Turanlar apart daireleri için güler yüzlü çalışanlarımız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Apart Dairelerimiz

Oturma Odası ve Mutfak

Erdek günlük daire sisteminde Amerikan mutfak ve oturma alanı bir arada olacak şekilde dizayn edilmiştir. Birbiri ile uyumlu mobilyalar ile ferah ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz gibi vakit geçirmeniz mümkün. Mutfak bölümü tüm işlevlere uygundur. Mutfağınızda yemek ve atıştırmalıklar hazırlayabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ferah ve modern oturma alanında dinlenebilir veya güzel zamanlar için kullanabilirsiniz.

Yatak Odası

Turanlar günlük kiralık daire tesisimizde ferah ve konforlu yatak odası bulunmaktadır. Oda içerisinde çift kişilik yatak odası ve yeterli büyüklükte giysi dolabı yer almaktadır. Tüm mobilyalar kullanıma uygun olup, eşyalarınızı rahatlıkla alabilecek büyüklüktedir. Sade ve ferah bir yatak odasında rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Banyo

Turanlar konaklama tesislerinde banyolar duşakabinli ve modern görünüme sahiptir. Konaklama süresi boyunca 7 gün 24 saat sıcak su hizmetinden yararlanabilir ve ilgili personelimizden gerekli yardım ve desteği alabilirsiniz.

Turanlar otel hizmetleri için işletmemizin iletişim kanallarından bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Misafirlerimizin memnuniyeti tesisimizin en birinci önceliğidir. Konforlu ve hijyenik zamanlar için Turanlar pansiyon tesislerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.