Apart Daire 1

Ana Sayfa Apart Daire 1

TV Market Klima

Apart Daire 1

Yasemin evleri apartı, müşteri memnuniyeti felfesi ile Balıkesir ili Erdek ilçesinde konforun ve kalitenin, rahatlığın ve şıklığın yeni yüzü olarak faaliyete geçmiştir. Konum olarak Turan Köy Plajına yürüme mesafesinde tatil bölgesinin önemli bir konumundadır. Balıkesir ilinin en kuzeyinde, Marmara denizinin kıyısında bulunan Erdek ilçesi önemli turizm merkezi olmasının yanı sıra doğal güzellikleri ve sakinliği ile konukların gözdesi olmuştur.  Yasemin Evleri Apartın her geçen gün kaliteli hizmetleri ile müşteri portföyünü genişletmektedir.Yasemin Evleri Apartı, konuklarına geleneksel Türk konukseverliği, en yüksek konfor ve hizmeti ile buluşturarak, konukların akıllarında yer edinmektedir. 

Yasemin Evleri Apartının modern ve rahat odalarını kiralayabilirsiniz. Balıkesir Erdek ilçesinin Turanlar konumunda bir apartta bulunan 6 adet odamız yer almaktadır. Odalarımızda ücretsiz internet erişimi, çamaşır ve ütü hizmetleri mevcuttur. Günlük, haftalık veya aylık konaklamalar mevcuttur.

Hizmetlerimiz

  • Hijyen Ortamı ve Temizlik: Odalarınızın temizliği yurttaki görevliler tarafından günün belirli saatlerinde yapılmaktadır.
  • Ücretsiz İnternet:Konuklarımızın ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte olan ücretsiz İnternet hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.
  • Çamaşır ve Ütü: Apartta bulunan çamaşır makineleri ve ütülerden günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yasemin Evleri Apartının lokasyon bakımından rahatlığı, kalite ve modern hizmeti, hijyenik bir ortamı, yeni dekorasyon ve yeni eşyalarıyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğunu kanıtlamıştır. Apartımızın personelleri ile kaliteli hizmete özen gösterilmektedir. Konuklarımızın güvenliği ve rahatlığı hususunda önem verilmektedir.

Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.